h

SP, FNV en VVD debatteren over kredietcrisis

11 maart 2009

SP, FNV en VVD debatteren over kredietcrisis

Het hoge woord is er uit, Nederland verkeert in een recessie. De verwachting is dat de werkeloosheid toe neemt en dat de gemiddelde Nederlander de broekriem moet aansnoeren.
Wat betekent dit voor jongeren en gepensioneerden? Worden de zwakkeren in de samenleving ontzien? Zal de huizenmarkt als een kaartenhuis in elkaar zakken en nog veel meer vragen komen naar boven.

De SP Assen en FNV-lokaal organiseren een avond over de kredietcrisis om hier met de VVD en de directeur van de Kredietbank en belangstellenden over te debatteren.

Gasten zijn: Ewout Irrgang- SP Tweede Kamerlid
Jeroen de Glas- voorzitter FNV-jong
Henk Matthijsse- fractievoorzitter VVD Assen
Jan Tingen - directeur Gemeenschappelijke Kredietbank.

De avond wordt geleid door Peter Verschuren, wethouder te Groningen.

De avond wordt gehouden op vrijdagavond 27 maart 2009 in de wijkgebouw de Steiger in de wijk Lariks. Adres: Beek 1a te Assen

Iedereen is van harte welkom.

Aanvang 20:00 uur. Zaal open 19:30 uur

U bent hier

De SP gebruikt cookies om het bezoek aan onze sites te meten. Deze gebruiken geen persoonsgegevens. Alleen als je toestemming geeft gebruiken we daarnaast cookies en scripts om advertenties af te stemmen op jouw interesses. Dan verwerken we wel persoonlijke gegevens over je bezoek. Meer informatie vind je op onze privacy pagina.